Główne Sekcje Branżowe

Sekcje branżowe Zarządu Głównego PZITS

 

Główna Sekcja Gazownictwa
Przewodniczący           Paweł Stańczak           - O/Warszawa 
Sekretarz                Elżbieta Kramek          - O/Warszawa
Poprzedni Przewodniczący Janusz Tokarzewski       - O/Warszawa 

Członkowie:
Maciej Tryjanowski                                - O/Wielkopolski
Piotr Kopania                                     - O/Warszawa
Andrzej Osiadacz                                  - O/Warszawa  
Monika Tomkiewicz                                 - O/Warszawa 
Przewodniczący Sekcji Oddziałowych Gazownictwa


Główna Sekcja Wodociągów i Kanalizacji
Przewodniczący          Florian Piechurski        - O/Katowice
Z-ca Przewodniczącego   Marian Kwietniewski       - O/Warszawa
Sekretarz               Małgorzata Duma-Michalik  - O/Kraków

Członkowie
Ziemowit Suligowski                               - O/Gdańsk
Jarosław Chudzicki                                - O/Warszawa
Tomasz Herok                                      - O/Beskidzki
Danuta Brymerska                                  - O/Kielce 
Maria Duma                                        - O/Kraków              


Główna Sekcja Gospodarki Odpadami                     
Przewodnicząca          Teresa Kubiak             - O/Wielkopolski
Z-ca Przewodniczącej    Barbara Horodecka-Kurzawa - O/Poznań
Sekretarz               Wojciech Ratajczak        - O/Poznań

Członkowie:
Marcin Zeszutek                                   - O/Gdańsk
Kazimierz Szymański                               - O/Koszalin
Jolanta Latosińska                                - O/Kielce
Anna Karlik                                       - O/Poznań
Bożena Pawlak                                     - O/Bydgoszcz


Główna Sekcja Ciepłownictwa, Ogrzewnictwa, Wentylacji i Inżynierii Atmosfery 
Przewodniczący            Wojciech Ratajczak     - O/Wielkopolski 
Z-ca Przewodniczącego     Robert Sekret          - O/Częstochowa
Sekretarz                 Arleta Bogusławska     - O/Wielkopolski  

Członkowie:
Piotr Bartkiewicz                                - O/Warszawa
Piotr Bączkiewicz                                - O/Wielkopolski
Marta Chludzińska                                - O/Warszawa
Tomasz Cholewa                                   - O/Lublin 
Tomasz Czamara                                   - O/Warszawa 
Andrzej Górka                                    - O/Wielkopolski
Jacek Dudziński                                  - O/Bydgoszcz
Stefan Hnatiuk                                   - O/Gdańsk
Jakub Jankowski                                  - O/Warszawa
Hanna Jędrzejuk                                  - O/Warszawa   
Grzegorz Kubicki                                 - O/Warszawa
Joanna Rucińska                                  - O/Warszawa
prof. Władysław Szaflik                          - O/Szczecin
Maciej Tryjanowski                               - O/Wielkopolski
Piotr Ziętek                                     - O/Warszawa




Główna Sekcja Techniki Instalacyjnej w Szpitalnictwie i Balneotechniki 
Przewodniczący            Krzysztof Stelągowski  - O/Łódź
Z-ca Przewodniczącego ds. Techniki Instalacyjnej w Szpitalnictwie      
Piotr Muzyczuk                                   - O/Bydgoszcz
Z-ca Przewodniczącego ds. Balneotechniki         
Jolanta Walczak-Sielicka                         - O/Warszawa
Sekretarz                  Andrzej Wybór         - O/Łódź
Z-ca Sekretarza            Jan Różański          - O/Białystok                                                                                      

Członkowie:
Mieczysław Kucharski                             - O/Warszawa
Tadeusz Seifert                                  - O/Koszalin
Marcin Surowiec                                  - O/Gdańsk
Włodzimierz Szmurło                              - O/Warszawa
Urszula Iwicka